KURUMSAL

Megesan' a Hoş Geldiniz

32 Yıllık tecrübe ve birikimleri ile inşaat sektöründe hizmet veren, taahhüt ettiği işleri titizlikle ve büyük bir sorumlulukla yerine getiren şirketimiz yeni binyılda da aynı prensipler içerisinde çalışmalarını sürdürecektir.

Büyük hızla gelişmekte olan teknolojik çağın takipçisi olarak kendini geliştiren ve yeniliklere açık olan şirketimiz önümüzdeki yıllarda sizlere farklı , profesyonel çözümler sunmaya devam edecektir. Başarımızın kaynağı taahhüt ettiğimiz her türlü işi son derece dinamik, eğitimli ,profesyonel, teknik kadromuzla zamanında, titiz, sorunsuz ve garantili olarak teslim etmemizdir.

Türkiye'de gerçekleştirdiğimiz alt yapı ve üst yapı projelerinn akabinde yatırımlarına ve çalışmalarına yurtiçinde devam eden Megesan inşaat sektörünün her alanında hizmet vermesi ve en büyük projeden küçük projeye kadar tüm çalışmalarında aynı titiz çalışmayı ve kalite standartlarını korumaya özen göstermesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Türkiye'de gerçekleştirdiği başarılı projeler ile adından söz ettiren Megesan, kaliteli ve sağlıklı yapılanma için çıktığı yolda emin ve başarılı adımlarla yürümektedir.

PRENSİPLERİMİZ

İdari kadrodan taşeron işçilere kadar her personelin, işini benimseyerek ciddiye alması ve var gücüyle çalışması ,

Verilen tüm taahhütlerin zamanında mümkünse zamanından önce yerine getirilmesi ,

İşçilik ve malzeme kalitesinden hiç bir suretle ile ödün verilmemesi,

Tüm çalışmalarda müşteri memnuniyetinin maksimum seviyede tutulması ,

Projenin başlangıçlarında taahhüt edilen her türlü malzemenin çalışma esnasında birebir kullanılmasıdır.

Megesan' a Hoş Geldiniz